قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / Windows 7 Manager 4.0.2 دانلود

Windows 7 Manager 4.0.2 دانلود

Windows 7 Manager 4.0.2 دانلود

 

ویندوز 7 مدیر ابزار سیستمی است که کمک می کند تا شما را بهینه سازی ، تنظیم کردن و تمیز کردن ویندوز 7 می باشد. که باعث افزایش سرعت سیستم شما خواهد شد، افزایش بهبود امنیت سیستم، ودیدن برآورده شدن تمام انتظارات شما.

ویندوز 7 مدیریت ابزار نرم افزار قدرتمند به ويرايش گرفتن و کشیدن و بهینه سازی ویندوز 7 ، آن را بسته نرم افزاری بیش از 30تاسيسات مختلف در یکی از و کمک به سیستم خود را سریع تر و با ثبات تر ، امن و شخصی است!

امکانات و مزایای ویندوز 7 مدیر

اطلاعات

دریافت سیستم دقیق و تمام اطلاعات سخت افزاری بر روی سیستم شما، به شما کمک کند پیدا کردن کلید نصب ویندوز، محصولات دفتر، نشان دادن تمام اطلاعات دقیقی از پروسه های درحال اجرا و موضوعات بر روی دستگاه شما، ویندوز 7 مدیر ارائه می دهد 1 – کلیک کردن بر روی پاک سازی سیستم شما به طور خودکار.

بهینه ساز

گرفتن و کشیدن برای بهبود سیستم خود را راه اندازی ویندوز و سرعت خاموش کردن، انتخاب كردن و گرفتن و کشیدن سخت افزار خود را برای افزایش سرعت سیستم و عملکرد؛ وظیفه بهینه سازی برنامه زمانبندی برای خاموش وظایف سیستم های غیر ضروری.

پاک کننده

یافتن پست های که فایل ها و یا پوشه ها اشغال کردن فضای دیسک شما و با نمودار نشان داده شده، یافتن و پاک سازی فایل های آشغال برای افزایش فضای هارد دیسک، تکثیر یاب فایل ها می توانید کامپیوتر خود را برای فایل ها را با همان اندازه، نام و زمان اصلاح اسکن تمیز کننده رجیستری به راحتی می توانید چک رجیستری و تعمیر رجیستری نادرست مرتبط، به طور خودکار رجیستری نامعتبر حذف و بازسازی Defrag کردن رجیستری و دوباره indexs رجیستری شما را به کاهش نرم افزار زمان پاسخ و زمان دسترسی به رجیستری.

سفارشی

کنترل آنچه که در هنگام راه اندازی ویندوز آغاز شده؛ موتور را تنظیم کردن ویندوز 7 بوت منو، ویرایش منوهای متن راست کلیک کردن ماوس سفارشی کردن دسکتاپ سیستم، منوها ، نوار ابزار و اطلاعیه ها تنظیمات به طور خودکار تصویر زمینه دسکتاپ خود را در پس زمینه را تغییر دهید.

ویندوز 7 مدیر 4.0.2 منتشر شد!
وظیفه به روز رسانی v2.5
کپی سوپر v2.3 به روز شده
رفع اشکال برای حرکت پوشه های سیستم.
امنیت فایل به روز رسانی v4.1

درباره ی 6190

مطلب پیشنهادی

ماسک خانگی موثر برای از بین بردن چروک ولک صورت

ماسک خانگی موثر برای از بین بردن چروک ولک صورت

ماسک خانگی موثر برای از بین بردن چروک ولک صورت ماسک خانگی موثر برای از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *