قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / Ashampoo Burning Studio 11.0.4 Final Multilanguage دانلود

Ashampoo Burning Studio 11.0.4 Final Multilanguage دانلود

Ashampoo Burning Studio 11.0.4 Final

Multilanguageدانلود

نرم افزار رایت استودیو 10 — یک نسخه جدید از این برنامه برای ضبط CD – RW ، DVD – RW ، DVD RW و دیسک های بلو ری آخرین خط از بسته بندی. ابزار اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد پروژه ها و ضبط سی دی / دی وی دی (از جمله MP3 ، CD ، VCD ، S – VCD ، و Blu – ray). این برنامه پشتیبانی از نام های طولانی (127 کاراکتر برای DVD و Blu – ray و 64 برای سی دی) ، تنظیمات پیکربندی خودکار ، ذخیره و بارگذاری از پروژه ، ایجاد تصاویر ، مدیریت فایل ساده با DragandDrop و خیلی بیشتر است. این نسخهها کار میکند در رابطه با اکثر دستگاه های ضبط. شده است هرگز آسان برای تبدیل فایل های خود را به دیسک های DVD است که می تواند بر روی هر پخش دی وی دی پلير است.

با Ashampoo سوزاندن استودیو 1910 کاربران غیر منتظره ای وفادار هستند ، با دلیل خوب — این برنامه سرعت ، سادگی و کارایی به سادگی بی نظیر هستند. در طول این سالها برنامه نویسان این نرم افزار این برنامه را به یک مجموعه کامل است که می تواند همه داده ها ، صوتی و رایت ویدئو و وظایف تالیف دسته تبدیل شده است ، بدون به خطر انداختن سهولت مشهور استفاده از آن. در نسخه 10 آنها بار دیگر افزود : تعداد زیادی از ویژگی های جدید و ماژول ، اما این برنامه هنوز هم شگفت آور بصری به استفاده — همه چیز توضیح داده شده است که شما آن را انجام دهد.

تمرکز اصلی این نسخه حق بیمه ، حتی بهتر قابلیت نوشتن ویدیو ساخت و ساز و دیسک های صوتی با استفاده از آخرین فرمت های است. HD و Full HD ویدئو (720p و 1080P) در حال حاضر برای دیسک های Blu – ray را به طور کامل حمایت می شد ، و همه را پشتیبانی می کند توسط نرم افزار Ashampoo سوزاندن استودیو 10 انجام می شود. همه ابزار های تالیف شده اند نگهداری و ویدیو با کیفیت را پشتیبانی می کند و حتی بهتر از قبل است. شما هم اکنون همان سردبیر یکپارچه برای ساخت DVD و Blu – ray دیسک های ویدئویی با منو استفاده کنید. این برنامه همچنین شروع میکند به سرعت و به طور کلی snappier برای استفاده.

علاوه بر این ، ماژول های جدید خودکار سردبیر که با آن شما می توانید ساخت خودکار شروع دیسک های داده ها با منوهای جذاب تعاملی وجود دارد — برای مثال برای مجموعه ای از برنامه های. و در حال حاضر وجود دارد نیز یک بازیکن جدید صوتی که شما با آن می توانید فایل های صوتی و سی دی های صوتی را بدون خارج شدن از برنامه بازی است.

بررسی اجمالی از ویژگی های برنامه و توابع

رایت و به روز رسانی دیسک های داده
رایت اطلاعات به CD ، DVD و یا دیسک های بلو ری و به روز رسانی قبلا دیسک با اضافه کردن و از بین بردن فایل ها و پوشه ها سوخته.

بازگشت تا اطلاعات خود را به دیسک های یک یا چند
بازگشت تا اطلاعات با ارزش خود را به یک یا چند CD ، DVD و یا دیسک های بلو ری. پشتیبان گیری تنها می تواند چند دیسک دهانه. بازگرداندن پشتیبان گیری خود را تنها در یک عملیات آسان است.

شما قادر به rip کردن و رایت موسیقی
شما قادر به rip کردن موسیقی از سی دی و رایت موسیقی در فرمت های مختلف بر روی CD ، DVD و Blu – ray به سی دی های صوتی و دیسک های MP3 یا WMA. نرم افزارهای تبدیل کننده برای تمام فرمت های پشتیبانی شده گنجانده شده است.

فیلم و عکس به DVD ، Blu – ray و داده های دیسک های رایت
شما می توانید با عکس و یا کلیپ های ویدئویی برای نمایش اسلایدی ، ایجاد و شما می توانید نویسنده و رایت دیسک های بلو ری ویدیو در HD و HD کامل ، دی وی دی های ویدئویی ، و دیسک های ویدئویی داده. فایل های ویدئویی به طور خودکار به فرمت های لازم تبدیل شده است.

ایجاد و نمایش اسلاید با کیفیت بالا
تبدیل عکس های شما را به نمایش اسلاید چشمگیر DVD / Blu – ray را با عنوان ها ، انتقال ها و موسیقی پس زمینه.

کپی سی دی ، دی وی دی و دیسک های بلو ری
فقط یک دیسک ، درج را انتخاب کپی و رفتن یک نسخه تمام عیار برای ساخت.

ساخت و رایت کردن دیسک های تصاویر
شما می توانید هر دو ایجاد و رایت ISO ، CUE / BIN و Ashampoos خود را به فرمت های خاص تصویر ASHDISC.

ایجاد خودکار شروع داده دیسک با منو های تعاملی
ساخت دیسک های داده ها که به طور خودکار شروع به هنگام درج و نمایش یک منوی چند صفحه ای با موسیقی پس زمینه. شامل لینک به محتوای دیسک ، برنامه های پست الکترونیکی ، صفحات وب و غیره ایجاد دیسک های با منوهای مرورگر مستقل و یا وب.

پاک کردن دیسک های rewriteable
توابع پاک کردن سریع و آسان برای استفاده مجدد از دیسک های rewriteable.

کارشناس رایت توابع برای کنترل کامل
سوزاندن کارشناسان می تواند نسخه های اصلاح شده از دیسک های موجود (خوانده شده در ساختار داده ها و ایجاد تغییرات و اضافات) و خلق و رایت دیسک ها از هر نوع با کنترل کامل از تمام گزینه های پیکربندی اصلی.

ایجاد پوشش می دهد و برچسب
پوشش کامل برجسته و طراح برچسب چاپ برچسب و یا به طور مستقیم به دیسک های قابل چاپ است. آن را با مجموعه ای از تم های point – and – کلیک کنید برای نتایج فوری و آسان به استفاده از ابزار های خلاقانه برای طراحی طرح بندی خود را می آید.
Download from FileSonic

درباره ی 6190

مطلب پیشنهادی

با این کرم چروکهای پوست صورت را باز کنید

تهیه ماسک خانگی ضد چروک قوی پوست صورت

تهیه ماسک خانگی ضد چروک قوی پوست صورت تهیه ماسک خانگی ضد چروک قوی پوست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *